Textil filctoll készlet KREUL JAVANA Texi Max SUNNY lányoknak 5 db

A termék kódja:Z90712

Textil filctollak Texi Max JAVANA SUNNY a KREUL Germany-tól a legjobb választás ha textilfestékekről van szó. A filctoll készlet KREUL világos textilre 2-4 mm vastag heggyel ideális részletes festéshez a textilre. Száradás után is a színek élénkek és tapintásra sima marad az anyag. A színek egymással keverhetőek. Készítsen eredeti motívumokat pólókon, trikkókon, nadrágokon, pamut táskákon vagy tornacipőkön ezekkel a nagyszerű textilfestékekkel. A lányok imádni fogják ezt a készletet tele csodás neon színekkel. Magától fixálódnak 24 óra elteltével, vagy azonnal fixálhatóak átvasalással.
TERMÉK PARAMÉTEREI:

KREUL textilfestő filctollak - 5-darabos készlet
    Hegy: 2-4 mm
    Fixálódik levegőn száradva 24 h belül vagy vasalással
    Mosható max 60 fokon
    Nem alkalmas 3 éven aluli gyerekeknek, apró részeket tartalmaz
    Made in Germany

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!