Textil filctoll készlet KREUL JAVANA Texi Max SUNNY lányoknak 5 db

A termék kódja:Z90712

Kapcsolódó termékek

Textil filctollak Texi Max JAVANA SUNNY a KREUL Germany-tól a legjobb választás ha textilfestékekről van szó. A filctoll készlet KREUL világos textilre 2-4 mm vastag heggyel ideális részletes festéshez a textilre. Száradás után is a színek élénkek és tapintásra sima marad az anyag. A színek egymással keverhetőek. Készítsen eredeti motívumokat pólókon, trikkókon, nadrágokon, pamut táskákon vagy tornacipőkön ezekkel a nagyszerű textilfestékekkel. A lányok imádni fogják ezt a készletet tele csodás neon színekkel. Magától fixálódnak 24 óra elteltével, vagy azonnal fixálhatóak átvasalással.
TERMÉK PARAMÉTEREI:

KREUL textilfestő filctollak - 5-darabos készlet