Spirit Red Heart flitteres feltöltött tolltartó

Hasonló termékek

Tolltartó az idősebb diákok részére szürkéskék színben. A tolltartó belső részén található 10 fül és sok hely a szabadon elhelyezhető íróeszközök számára.
Méretek: 19,5 x 13 x 4 cm

4 vásárló értékelése alapján
30. 7. 2020

Nagyon szép, jó minőségű anyagból van! Megéri az árát! A lányom nagyon boldog volt!

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!