SPACE készlet Állomás

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Tehát ez egy ingatlan, amivel rendelkeznie kell űrkészletei számára! Az állomáson két vezérlőterem található. A szobákat igény szerint forgathatja. Lehetőség van az űrautó „töltésére” (más készletből) vagy a légpárnás űrhajó leparkolására is (a csomag tartalmazza). Az állomás tetején lévő űrkötélnek köszönhetően a kozmonauta biztonságban tehet egy űrsétát. Az űrállomás fényes és hangos, a gyerekek valódi fantáziáját valósítja meg, és nagyon jól fognak szórakozni a kozmonautákkal. Elemes, 2x AA, a csomag tartalmazza.
Csomag méretei: 23 x 30 x 15 cm
Gyermekek számára 3 éves kortól