RC 4x4 terepjáró autó piros

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Vízállóságának köszönhetően a piros teherautó képes áthaladni a vízen. 4x4 meghajtó. Az autó akár 15 km/h sebességet is elérhet. Autós töltés USB kábellel. 2,4 GHz-es frekvencia, teljesen működőképes arányos rádióvezérlő rendszer. Méretarány 1:16.
Töltési idő: 3 óra
Működési idő: 15 perc
Távirányító hatótávolsága: 30 méter. Töltőcsomagot tartalmaz (autó), 2 x AA elemet nem tartalmaz a csomag (vezérlő).
Autó méretei 29 x 21 x 17 cm.
Csomag méretei 40 x 22 x 20 cm.
Gyermekek számára 8 éves kortól alkalmas.