Pszt! kártya

A termék kódja:47242032
Anyag:Karton
Találkozik! Itt jön a stratégiai Kšá! Kártyajáték, egy kis egészséges rivalizálású játék! A játék célja, hogy több gyümölcs legyen a készletben, mint más játékosok. Küldje el varjait az ellenfél fáihoz, hogy élvezhessék gyümölcsüket, és a madárijesztőit használja gyümölcsösének védelmére! A játékban Kšá! a legkenettebb Farmer nyer! Játék tartalma (65 kártya): 40 gyümölcs kártya (8 fajta kártya), 5 túlérett gyümölcs kártya (1 fajta kártya), 10 varjú kártya (8 varjú és 2 iker varjú kártya), 10 madárijesztő kártya.
Játékosok száma: 2 - 6. Időtartam 5 - 10 perc.
Alkalmas 6 éves kortól.