PREMIUM LIGHT Foci iskolatáska és A4-es füzettartó box ajándékba

Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
A futballmotívummal ellátott Premium Light iskolai hátizsák minőséget, helyet biztosít az iskolai kellékeknek és egy könnyű konstrukciót kínál a kényelmesebb viselet érdekében. A könnyű anyagnak köszönhetően a hátizsák súlya mindössze 900 g. A párnázás kellemes, lélegző anyagból készül, a széles puha hevedereket pedig úgy tervezték, hogy tökéletesen tapadjanak és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. A kényelmesebb hordozás érdekében a hátizsák feszes és mellkaspántokkal is fel van szerelve. A hátizsákokat különösen a legfiatalabb, 121 cm magas iskolások fogják értékelni. Vannak praktikus fényvisszaverő elemek, belső elválasztó és sok zseb is.
Méretek: 33 x 31 x 18 cm Térfogat: 27 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 900 g

1 vásárló értékelése alapján