Play Tracks - vonat pályákkal

Gyártó:Wader
Ez a kis készlet minden kis sofőrnek és a vonatok / játékautók szerelmeseinek örülni fog. A készlet 640 cm teljes hosszúságú vasutakból és utakból, kétszintes garázsból és vágányokból, 4 járműből és 42 tartozékból - matricákból, tartókból stb. Minden tartozék kiváló minőségű műanyagból készül, amely ellenáll a mechanikai sérüléseknek . A termék előnye a színes, könnyű és könnyen összeszerelhető kialakítás és az elemek száma, aminek köszönhetően az épület sokkal érdekesebb és vonzóbb. A pálya kompatibilis a Kid Cars Sport autókkal is.
A csomag méretei: 80 x 53 x 14 cm.
Alkalmas gyermekek 1 éves kortól.