Pamut Deluxe ágynemű Matějovský Leopárd

Kapcsolódó termékek

Jersey gumis lepedő fehér
Elérhetőség: 2 nap

Élvezi a kalandot? Akkor élvezni fogja az elalvást a leopárd ágyneműben. A belső tér korlátlan vadonja jól néz ki - különösen akkor, ha művészi kollázs, élénk színek és pontos részletek uralják. A Deluxe digitális pamut ágyneműt a legújabb digitális nyomtatással nyomtatják, amely nagy pontosságú részleteket biztosít. A motívum ugyanaz az ágynemű mindkét oldalán.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm