Menekülés játék: Fekete-fehér as - fedje fel a történetet

Gyártó:Dino
A biotechnológiai vállalat titokzatos laboratóriumába való betörés játéknak tűnt. De hogyan lehet teljesíteni a küldetést, mielőtt valaki elkapna? Titokzatos képletet lopni és kijutni a laborból csak azok tehetnek, akik hűvös fejük megtartása mellett teljesen bekapcsolják az agyszálakat. Tapasztalja meg a monokrómot izgalmas kalandként, anélkül, hogy kirángatná otthona kényelmét.
Kitalált karakterek vezetik végig az egész történetet, és akárcsak egy számítógépes játékban, megoldja a nyomokat és tippeket. Fedezze fel a talált tárgyakat, járja végig a játék környezetét, és elkerülje a veszélyt a memória, kombinációs készségek és csapatmunka maximális kihasználásával. Merüljön el saját történetében, amelyben feszültségben nem lesz hiány.
Ezek olyan kooperatív játékok, amelyekben kiválaszthatja a saját útját, és létrehozhat egy történetet, amelyet többször is játszhat.
A csomag tartalma: 110 kártya, 18 szobakártya, 4 játékdarab, 1 Kalandkönyv, 1 játékkal kapcsolatos utasítás.
Alkalmas 16 éves kortól.