Matrica könyv Vakond - Jó szórakozást és botot

Készítsen saját képeket és történeteket matricákkal. Matrica album Jó szórakozást és ragaszkodjon újra és újra! 4 témájú, gyönyörű színű hátteret tartalmaz, amelyeken a gyerekek saját történeteket készíthetnek, valamint több mint 100 újrafelhasználható matricát a Vakond és barátai kedvenc szereplőivel. A matricáknak nincs alsó ragasztó oldala, de a legtöbb felülethez tapadás alapján működnek. Ezért lehetséges a matricák többszöri használata anélkül, hogy azok a felületről lejönnének vagy bármilyen módon szennyeződnének. A matricaalbumnak köszönhetően a gyerekek edzik a perspektíva és a távolság érzékelését azáltal, hogy a karaktereket a kép előterébe vagy hátterébe helyezik, ezáltal nemcsak képzeletüket, hanem finom motorikájukat és kreatív gondolkodásmódjukat is fejlesztik!
A termék méretei 37 x 28 x 0,5 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.