Kocka kockák fából Masha és Medve 9db

A termék kódja:82016117
Anyag:Fa
A motívumokkal díszített kockák 6 motívummal segítik a problémamegoldó képesség fejlesztését. Támogatják a kéz-szem koordinációt, a finom motorikus készségeket, a színillesztést, a karakterek azonosítását és a problémamegoldó képességeket. A kémények építésénél és lebontásánál a gyerekek megtanulják az egyensúly működését, és segítenek megérteni az okot és a következményt.
A termék méretei: 13 x 13 x 13 cm.
12 hónapos gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.