Kilépés a menekülési játékból: Átkozott hullámvasút

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Látogatás egy vásári látványosságra - ez ártatlanul hangzik. De vajon tényleg jó választás volt ez a kísértetvár? Kételkedni kezd, amint a zörgő 521 -es szekér elindul veled, és egyenesen feléd tart a félelmetes kapuhoz, amely baljós szájnak tűnik. A súlyos csendet az ördög nevetése és az átkozott hullámvasúton üdvözlő rémület vágja meg. Hogyan lehet kijutni ebből a rendetlenségből?
Az egyetlen módja annak, hogy ne változzon át más szörnyű kiállítássá, ha megoldja láthatatlan foglyának rejtvényeit, és megmutat egy jó adag bátorságot. Ha történetesen megbénítja a félelem, a dekódoló lemez segít a megoldásban. Ebben ellenőrizni fogja, hogy gondolatai és válaszai helyesek -e vagy sem. A játék egy játékra készült, 1-4 fő részére.
A csomag tartalma: 88 kártya (30 segítséggel, 30 válasz, 20 rebus és 8 speciális kártya), 1 könyv, 1 visszafejtő lemez, 8 különleges elem (6 testrész, 1 hajtogatott lap "Carnivore", 1 rejtélyes ismeretlen), szabályok .
Doboz mérete: 13 x 18 x 4 cm
Alkalmas gyermekeknek 12 éves kortól