Iskolatáska Lego Ninjago Energy Maxi SZETT és uzsonnás doboz ingyén

Magasság:41 cm
Térfogat:33 l
Gyártó:Lego
Kétrészes készlet, amelyet nagyobb első osztályú osztályok számára vagy kisebb gyermekek számára terveztek, és második hátizsákként használható, amely egy iskolatáskából és egy hátizsákból készült papucshoz vagy sportruházathoz.
Részletes leírás:
modern kialakítás LEGO® motívummal
könnyűszerkezetű
nehezebb rekesz, amely a nehezebb tárgyakat hátul tartja és egyenletes súlyeloszlást biztosít.
ergonómikus alakú hátsó rész
állítható párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a nagyobb biztonság érdekében.
tömör műanyag alj
speciális kapcsok a hátizsák és a testmozgás felszereléséhez.
megerősített fogantyú, kellemes a kéz számára.
oldalsó hálózsebbel és elülső zsebbel az snack dobozhoz.
állítható mellkasi heveder
a tépőzáras fedél alatt van egy speciális zsebbel egy ceruzatokhoz és egy fő cipzáras zsebbel.

Gyártó: Smartlife
Méretek: 41 x 28 x 24 cm