Iskolai hátizsák ORION 01 C

Teherbírás:7 kg
Fényvisszaverő elemek:Nem
Gyártó:Bagmaster

Két rekeszes iskolai hátizsák két elülső cipzáras zsebekkel az alső és a felső tagozat általános iskola tanulók számára.

A hátizsák egy speciális hátfal rendszert tartalmaz, amely egy könnyű és erős alumínium keretből és egy anatómiailag kialakított, párnázott hátfalból áll. A vállpántok is párnázottak, anatómiailag formáltak és állíthatóak. A fő kamrák mérete A4. Az egyik elülső zsebében jól elrendezett szervező található, sokféle rekesszel. Két oldalos cipzáras zsebek a kulacs elhelyezésére vagy más kis tárgyak elhelyezésére.
A hátizsák alja kopásálló lábakkal van ellátva. A hátizsák kényelmesebb viselése érdekében a fül párnázott.

Méret: 42 x 32 x 17 cm

Súly: 1,1 kg

Kapacitás: 7 kg

Anyag: 100% poliészter

Gyártó: Bagmaster

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

1 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.