Iskolai hátizsák FC Barcelona 3k csíkok

Szélesség:34 cm
Magasság:47 cm
Gyártó:Arsuna

Kiváló minőségű három rekeszes hátizsák diákoknak , vonzó kivitelben az FC Barcelona kollekcióból. Gazdag belső megosztottság. A hátizsák elülső zsebében két cipzáras zseb és két másik rekesz található, pl. Mobiltelefonhoz, étkezési utalványokhoz stb. A középső zsebben egy rekesz található, például snackre. A fő zsebet két partíció osztja belül, ahol az egyik az iskolai felszerelések (jegyzetfüzetek, könyvek) jobb tárolását szolgálja. Egy másik párnázott rekeszt tabletek számára terveztek. A kollekció többi hátizsákjától eltérően ez is laptop rekesszel van ellátva. A hátizsák oldalán két rekesz található, például üveg vagy papucs számára. Ez a hátizsák megerősített háttal van felszerelve a kényelmes és megfelelő illeszkedés érdekében. A vállpántok párnázottak. A hátizsák méretei 47 x 34 x 18 cm.
Hivatalos engedéllyel rendelkező termék.