HEXBUG VEX Robotics robotkar

Gyártó:Innovation First
Gondolt már arra, hogyan működnek az ipari robotok?
Tudja, hogy milyen típusú robotok működnek a futószalagon és más összetett gépeket építenek?
Most felfedezheti e kifinomult gépek titkait saját építésével!
Építsen egy teljesen működőképes VEX Robotics tervező karot, amelyet igazi ipari robotok ihlettek.
Ez az egyedülálló robotkar kézzel működtethető, és négy szabadságfok és egy csuklós kar segítségével képes tárgyakat összegyűjteni és mozgatni. Az egész kar 360 fokkal elfordulhat, ami lehetővé teszi, hogy ez a miniatűr robot érdekes műveleteket hajtson végre a való életben. A mozgás tartománya felfelé és lefelé körülbelül 35 cm, az előre és hátra mozgástartomány körülbelül 25 cm, az állkapocs mozgási tartománya pedig körülbelül 12 cm.

A gyerekek és a robotika szerelmesei szórakoztatóan fogják elkészíteni ezt a STEM tervező készletet, amely különös figyelmet fordít a fontos tudományos alapelvekre, beleértve a sebességszabályozást és a robotkaros erőátvitelt.
A VEX Robotics robotkar készlet a CPSIA szabványoknak megfelelően készül. A termékhez nincs szükség elemre.
Korcsoport: 8 éves és idősebb.

A csomag tartalmaz: több mint 350 darab építési darabot, részletes képi utasításokat.
Alternatív építési utasítások a másik 2 modellhez: helikopter és skorpió

Ez a termék kiegészíthető motoros hajtással (meg kell vásárolni egy készlet VEX Robotics Motor Kitet, cikkszám 804287)

A HEXBUG® a STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics) alapú szórakoztató játékokon keresztül szeretné inspirálni a gyerekeket, hogy fedezzék fel a tudomány izgalmát.