HEXBUG VEX Robotics Bokszrobotok, 2 db

Kapcsolódó termékek

HEXBUG robotikus IR egér
Elérhetőség: 2 nap
Egyedülálló készlet két önstabilizáló robot boxerből. Élvezni fogja nemcsak az elkészített robotok párharcát, hanem azok felépítését és újjáélesztését is.
Írja be a gyűrűt, és vezesse robotját egy győztes csapásra!
A VEX Pilot alkalmazással okostelefon segítségével vezérelheti robotjának mozgását. Döntse el maga, hogy mikor érdemes jobb vagy bal karral ütni, vagy megvédeni magát, mindkettő mindkét robot egyedi autóbalesetével mozog. Mozgalmuk egyszerűen technológiai koncert.
Mindkét robot mozgását és vezérlését nyolc VEX motor és két VEX vezérlő egység biztosítja, amelyeket a VEX Pilot alkalmazás vezérel. A motorok működéséhez 12 AA elemre van szükség (nem tartozék). A VEX Pilot vezérlő alkalmazás ingyenesen letölthető (iOS és Android).
A csomag tartalmaz: több mint 615 alkatrészt két mérlegrobot összeszereléséhez és részletes képi utasításokat az összeszereléshez.

Az összehajtott robotok méretei: 18 x 11 x 32 cm
Ajánlott életkor: 8+

Ez a készlet a STEM termékek világának kapuja, és célja, hogy játék révén megismertesse a gyermekeket a fizikai törvények kérdésével.
A HEXBUG VEX Robotics bokszrobotokat a CPSIA szabványoknak megfelelően gyártják.