HEXBUG VEX Robotics Ambush Striker

Gyártó:Innovation First
Találja meg magát egy epikus csata közepén! Mutasd meg ellenfelednek, milyen ász van az ujjadban! Ez egy VEX® Robotics Ambush Striker ™.
Ez a kifinomult motorizált fegyverzet forgatható alappal rendelkezik, amely lehetővé teszi a tűz irányának azonnali megváltoztatását! Töltse ki célpontját műanyag golyók spray-jével, 3 méteres távolságig.
Ezt a gömbfészket több mint 270 darabból állítja össze, köztük 12 VEX golyót, amelyeket az Ambush Striker egymás után lő másodpercenként egy labda sebességgel.
A VEX Robotics Ambush Striker készlet a CPSIA szabványoknak megfelelően készül.
A csomag tartalmaz egy 3 C típusú akkumulátorral működő motort is (az elemeket nem tartalmazza).
Korcsoport: 14 éves és idősebb.

A csomag tartalma: több mint 270 db építőelem, 12 db golyó, részletes képi utasítások
Alternatív utasítások egy másik modell felépítéséhez.
A HEXBUG® a STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics) alapú szórakoztató játékokon keresztül szeretné inspirálni a gyerekeket, hogy fedezzék fel a tudomány izgalmát.