Hátizsák coocazoo, Electric Storm

Gyártó:Hama
Sport zsák Coocazoo zsebbel, amely testneveléshez vagy szabadidős tevékenységekhez használható.
  • egyszerűen dobd a hátadra a zsákot, és máris van hátizsákod, vagy rögzítsd a Coocazoo-t a hátizsákodhoz a hevederekkel, és nem kell a kezedben cipelned.
  • ha a hurkokat nem a hátizsákhoz rögzítik, elrejthetik a zsebekben
  • Tágas fő zseb minden sportfelszerelésnek, például tornacipőknek, ruháknak, törölközőknek stb.
  • elülső zseb mindennek, aminek kéznél kell lennie, cipzárral záródik
  • könnyű zárás a zsinór meghúzásával
  • fényvisszaverő csík a nagyobb biztonság érdekében
  • ÖKOLÓGIAI TERMÉK, A SZÖVET ÚJRAHASZNOSÍTOTT ÖT EMELETBŐL KÉSZÜLT impregnálás PFC mentes - az impregnálást káros PFC vegyszerek nélkül használjuk, impregnálásunk vízbázisú - 100%-ban PVC felhasználása nélkül