Gyermek pizsama fiúknak

Válasszon a kínálatunkban található számos gyermek pizsama, valamint kezeslábas pizsama közül. A termékek közt hosszú ujjú és rövid ujjú modellek egyaránt találhatóak. Ezen felül a kínálat gyerek hálóingeket is tartalmaz.

Cornette termékeket csak ajánlani tudjuk - mindezt saját tapasztalatainknak köszönhetően. Egy lengyel vállalatról van szó, amely  olyan TOP minőségű nagyon kellemes anyagokat használ (100% pamut), amelyek az Öko-Tex szabvány szerint tanúsítottak. A minőségi nyomtatás számos mosási ciklust kibír. A mókás motívumoknak köszönhetően gyermekei várni fogják, hogy mikor bújhatnak ágyba!

Az eredetileg török Vienetta Secret márka jó minőséget (100% pamut) és időtálló modern dizájnt kínál. Pontos varrásaival hívja fel magára a figyelmet, amelyek a Cornette termékeknél használt varráshoz hasonlóan nem kaparnak, a Vienetta pizsama azonban kedvezőbb áron kapható. A fiúk és a lányok is biztosan megtalálják kedvencüket a széles kínálatban.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
fiúknak
ElőzőOldal 2 z 2
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!