Fedezze fel az univerzumot egy papírdobozban lévő interaktív készlettel

Anyag:Papír
Fedezze fel az univerzumot a kezed érintésével. Szerezzen új információkat az univerzumról interaktív és szórakoztató módon. Az egyedülálló űrkutató készlet lélegzetelállító tényeket tár fel a Naprendszerről, a bolygókról, a csillagokról, a csillagképekről és a csillagképekről. Több mint 100 000 információ egy helyen.
Minden eszközön (okostelefonon és számítógépen) elérhető.
Fedezze fel az univerzum csomagot, amely a következőket tartalmazza:
4 alkalmazás: űralkalmazások mobileszközökhöz. (Solar System Scope, Solar System VR, Planet Orbiter VR), Solar System Scope alkalmazás asztali és laptop számítógépekhez
Karton szemüveg a virtuális valósághoz
Az ISS űrállomás 20 x 20 cm méretű 3D-s képe
A1-es térplakát mindkét oldalára nyomtatva
A kódot mindegyik alkalmazáshoz 5 eszközön használhatja, így az egész család használhatja az alkalmazásokat
vagy barátok.
Doboz mérete: 21,5 x 30,5 x 2,5 cm