Carrera First Paw Patrol / Tlapková Patrol 2,4m

Gyártó:Conquest
Anyag:Műanyag
A 2,4 m hosszú Carrera FIRST pálya a Paw Patrol sorozat autóival egyeneseket, kanyarokat, forgó propellereket, vezérlőket és Mancs Patrol témájú dekorációkat tartalmaz.
A csomag tartalma: 1x autó Pase járőr Chase, 1x autó Mancs járőr Rocky, egyenesek, kanyarok, 2x propeller a nagyobb móka vezetés közben, 1x tápegység, 2x vezérlés, sebességek, támasztékok, védőkorlátok, utasítások. Pálya méretarány 1:50, autó méretarány 1:50, analóg autópálya rendszer, minden autó kontaktkefével van felszerelve a jobb tapadás érdekében a pályán, minden autó mágneses, a szorítórendszernek köszönhetően a pálya könnyen össze- és szétszerelhető, pontos és stabil pályakialakítás, beleértve az állítható magasságú támasztékokat, részletes, tamponnyomásos autókat.
Elemekhez: 4xC (nincs behelyezve)
Méretek összeszerelés után: 93 x 45 cm
Doboz mérete: 50 x 30 x 7 cm