Beckman Space gyermek hátizsák

Gyártó:Beckmann
Praktikus óvodai hátizsák, amely alkalmas a kirándulásokhoz, kinti sétákhoz, vagy a szakkörökbe. Hozzácsatolható a Beckman iskolai hátizsákhoz. A főzseben kívül tartalmaz még egy kisebb zsebet és elülső zsebecskéket az apróságok tárolására. A biztonsági elemek minden oldalon megtalálhatóak. Ezen felül a hátizsák derékövvel és állítható magasságú mellkasi övvel is rendelkezik, így a gyermekek az iskola után azonnal játszhatnak a játszótéren.

A hátizsák méretei: 36 x 23 x 15 cm
Térfogat: 12 l
Tömeg: 350 g

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.