Auto RC buggy

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Menő RC buggy autó, amely minden gyereknek és apának tetszeni fog. Először össze kell szerelni az autót, mint egy készletet, amit szintén UV matricákkal ragasztunk fel. Az esemény befejezése után kezdődhet az igazi lovaglás. A vezérlőnek köszönhetően könnyedén irányíthatod a játékautódat tetszés szerint. A frekvencia 24 MHz. Méretarány 1:18. Az autó maximális sebessége 8 km/h. A játék elemmel működik, 5 x AA-ra lesz szüksége, ezeket nem tartalmazza.
Csomag mérete: 34 x 25 x 7 cm
Az összecsukott buggy mérete: 22 cm