Ars Una Dron racer töltött tolltartó

Minőségi iskolai feltöltött tolltartó az Ars Una Dron kollekciójából, egyrészes és belül kihajtható tárolóhellyel.
A tolltartó teljes felszerelést tartalmaz, amely 10 színes filctollból, 3 ceruzából, 12 színes ceruzából, egyenes 15 cm-es vonalzóból, háromszög vonalzóból, radírgumiból, hegyezőből és az átlátszó rekeszben elhelyzett két órarendből áll (a napok neve magyarul szerepel). Minden írószert és tanszert gumiszalag tart a helyén.
A két szintet fém húzókával ellátott cipzárral lehet bezárni a jobb kezelés érdekében.
Szín: fekete / kék
Tolltartó mérete: 128 x 193 x 36 mm