All Out Blaby, Woody Grey iskolai hátizsák

Teherbírás:9
Gyártó:Hama
- iskolai hátizsák a 2. osztályba tartozó gyermekek számára. elemi iskola
- Iskolai és szabadidős hátizsák laptopokkal, dokumentumokkal és személyes tárgyakkal
- puha, párnázott hát, kényelmes anyagból
- párnázott, állítható S alakú vállszíjak, varratok nélkül
- Kompressziós hevederek a hátizsáknak a gyermek hátához történő rögzítéséhez, a hát megtakarítása érdekében
- állítható mellkasi heveder
- levehető derékpánt
- párnázott fogantyú, kényelmes a kézhez, heveder a hátizsák lógásához
- párnázott alsó lábakkal, hogy megvédje a szennyeződéstől és a nedvességtől
- Tágas főzseb, elegendő helyet biztosít a könyvekhez és A4-es mappákig, cipzáras
- kis cipzáras zseb a fő rekeszben fontos személyes tárgyakhoz (pénztárca, kulcsok, személyi igazolvány)
- elülső zseb, például dokumentumokhoz, irodaszerekhez, kulcsokhoz és különféle apróságokhoz, cipzárral zárható
- kicsi elülső zseb, pl. snack dobozhoz, cipzárral zárható
- Két oldalzsebbel az üveghez

- külső méretek: szélesség: 29 x d.20 x h.41 cm