A nagy könyv A NAPOM kis mesemondóknak

A termék kódja:K-WV-0901
Gyártó:Baagl Presco Group
Nyisd ki ezt a nagy képeskönyvet, és tölts el egy csodálatos napot a városban, ahol reggeltől estig annyi minden történik! A kora reggeli óráktól kezdve szemetesek vannak az utcákon, akik teli kukákat exportálnak autójukkal. Ideje felkelni az ágyból, megmosni a fogát és reggelizni. És akkor siess az óvodába! Vásárlás is szükséges. A tűzoltók és a rendőrök készenlétben vannak, az építkezésen élénk nyüzsgés van. A parkban is él - gyerekek és felnőttek jól érzik magukat itt, élvezhetik a fagylaltot vagy csak pihenhetnek ... Mit szólnál egy rövid kiránduláshoz a tóhoz vagy egy közeli állatfarmhoz? Este mindenki hazatér ágyba ágyba és ágyba, fáradtan egy izgalmas nap után. Édes álmok!