150 PSI légkompresszor szerelvényekkel

Gyártó:Teddies
Anyag:Egyéb
Légkompresszor a gyors felfújáshoz. Maximális teljesítmény 150 PSI. A kompresszor 2 kivezetéssel és 1 tűvel rendelkezik. Kimeneti mennyiség 35L / perc, hálózati adapter a hálózathoz. Üzemi feszültség 220-230 V, 1,5 m-es vezeték. Tartsa távol gyermekektől. Ez nem játék.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.