TREFL My little Pony hab puzzle

A termék kódja:Z110257
TREFL hab puzzle a kedvence Póny mintával – 8 darabos (28,5 x 28,5 cm darabja), habos polietilén anyagból.  A TREFL PUZZLOPIANKA habszőnyeg alkalmas szőnyegként a gyurmás játékoknál és festésnél is. A puzzlet használat után törölje le egy nedves ruhával. A puzzle puha, mosható, egészségre ártalmatan, egyszerűen áthelyezhető és elrakható. Egyes részeket össze lehet rakni kockaként vagy alagútként az autóknak, illetve a falra is lehet tenni, mint szép dekorációt.

Hab vastagsága: 1,5 cm
Kirakott puzzle mérete: 117,5 x 60,5 cm
0 éves kortól ajánlott.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Hasonló termékek

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.