Iskola hátizsák OXY Style Grey és szállítás ingyen

A termék kódja:B7-72218
Tágas, két rekeszes iskolai hátizsák felsőtagozatos iskolásoknak és a diákok számára erősített notebook zsebbel. A tágas fő rekeszben található egy párnázott laptop zseb, praktikus rendező és zipzáras zsebbel. A másik két kisebb cipzáras zseb más kis tárgyak tárolására szolgál. A hátizsák anatómiai kialakítású, légáteresztő hálóhátú, széles és párnázott vállpánttal rendelkezik, melyet magasságban lehet mozgatni. A két oldalsó zseb alkalmas ivóvíz kulacsra vagy egyéb szükségletekre.
Áttekintés:
  •     két rekeszes hátizsák erősített notebook zsebbel
  •     szervező az elülső kamrában
  •     párnázott hát és vállpántok
  •     állítható magasságú mellkasi szíj
  •     első kompressziós hevederek
  •     kényelmes erős fül a táska szállításhoz
  •     kiváló minőségű cipzárral
  •     két oldalzseb

Méretek: 44 x 32 x 23 cm
Súly: 0,99 kg
Kapacitás: 8 kg
Űrtartalom : 29 l

Gyártó: Karton P + P

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!