Versenypálya Carrera GO!!! 62535 Paw Patrol 4,9 m + 2 képlet

Választ:
Gyártó:Conquest
Anyag:Műanyag
A Paw Patrol autópálya, benne két versenyautóval, 1:43 méretarányban készült, és kisebb gyerekek számára készült. A Carrera egy olyan márka, amely évtizedek óta védi minőségét a piacon. A legkisebb gyerekeknek eredeti jogosítványokkal készült autópályák közül válogathatnak. Ez a pálya könnyen és gyorsan összeszerelhető, állítható magasságú támasztékok, precíz és stabil pálya kialakítás, új kiegészítőkkel jól kombinálható, autópálya csatlakoztatása tablettel vagy mobiltelefonnal a 61664 PitStop játékon keresztül. A csomag tartalma: Mancs járőr üldözőautó, Mancs járőr Marshall autó, vágánykeresztezés, vágányszűkítés, hurkok, jumper, kanyarok, teljesítmény alkatrész 61666, kerékszámláló alkatrész 88107, 2 sebességszabályozó turbó funkcióval 61663 transzformátor, ugrási utasítások Kefék , tartalék vezetősínek.
Nyomtáv: 4,9 m
Nyomtáv: 1:43