Pixie Crew PXA-02-03 Minecraft tok, zöld/barna

Gyártó:Pixie Crew

Többcélú pixel tolltartó/tok szilikon panellel az elején nem csak az iskolai kellékekhez. Rengeteg hely van a tollaknak, ceruzáknak és más iskolai kellékeknek a tolltartó belsejében, vagy kis dolgoknak, amiket kéznél kell tartani.
Kiváló minőségű vízálló poliészterből és a legjobb minőségű szilikonból készült. Ez a szilikon felület olyan térként szolgál, amelyen szabadalmaztatott módon színes pixeleket lehet elhelyezni, ami lehetővé teszi a tolltartó saját megjelenésének kialakítását.
A cipzáras tolltartó belül praktikus elrendezésű, átlátszó zsebbel az elrendezéshez és sok kisebb hurokkal, valamint egy nagyobb zsebbel az ollónak vagy a ragasztónak.
A PIXIE CREW iskolai tolltartó paraméterei

anyaga poliészter és szilikon
méretek (sz x ma x mé) 20,3 x 12 x 3,7 cm
súlya 67 g
szilikon lemez mérete 10 x 10 pixel
a szilíciumlemezen lévő összes használható pixel száma 97
pixel méret KIS
a tolltartó árában szereplő pixelek száma: 65 + 4 multipixel (képek)
24 színű szilikon pixel megvásárolható
a csomag tartalmaz egy mini-katalógust, amely példákat tartalmaz a tervekre

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!