Iskolalátska Baggymax Fabby Foci szett

Szélesség:28 cm
Magasság:36 cm
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Könnyű iskolai táska FABBY az elsősök számára szép focis motívummal. Jól illeszkedik az alacsonyabb növekedésű gyermekekhez is, a hátfala rövidebb hossza miatt. Szettben kapható. Szettben található az aktatáska, tölltöt tolltartó és ugyanolyan motívumú tornazsák. A táskának egy fő rekesze van, amelynek belső tere három részre van osztva, amely lehetővé teszi az iskolai kellékek  szervezését és bepakolását. A belső, kisebb elülső zseb egy tolltartó vagy uzsonna doboz tárolására szolgál. A hátizsáknak két oldalos elasztikus zsebe van a kulacs elhelyezésére (egészséges kulacs is befér). Az ergonómiailag kialakított vállpántok, amelyek puha, párnázottak és "S" alakra vannak alakítva, biztosítják a hátizsák tökéletes rögzítését a gyerek hátához.

Jellemzők:
  •     méret az 1. - 3. osztályosok iskolásoknak alkalmas
  •     biztonsági fénnyvisszaverő anyagok a táska minden oldalán
  •     párnázott ergonómiailag alakú hátfal rendszer
  •     párnázott és anatómiailag alakú vállpántok
  •     könnyű fém zárás fénnyvisszaverő anyaggal
  •     stabil táska alja
  •     oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére
  •     praktikus fül a táska kézi szállításhoz
Méret: 36 x 28 x 17 cm
Súly: 900 g
Űrtartalom: 18 l
Anyag: 100% polyeszter

Tolltartó:  28 – helyes egyszintes tölltöt tolltartó egy kihajtható füllel és minőséges Eberhard Faber német gyártó márkájú ceruzákkal.
Tartalmaz: 12 db vékony színesceruza, 8 db erős háromszögletű színesceruza kitörhetetlen ceruzabélel, 1 db kettős hegyező, 2 db vonalzó, 1 db radír.
Méret: 20,5 x 14 x 4 cm

Tornazsák: torna ruha vagy cipő elhelyezésére alkalmas. Textil tornazsák összehúzható zsinórral.
Méret: 37 x 32 cm