Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Karácsonyi ajándékötletek gyerekeknek

A karácsonyt a családok manapság vallástól függetlenül a béke, a család és a szeretet ünnepeként ünneplik. A szerető szülők azonban minden évben hatalmas problémával találják szembe magukat - hogyan elégíthetnék ki gyerekeik igényeit anélkül, hogy személyes csődöt kellene jelenteniük?
Kínálatunkban praktikus, és csupán örömet szerző karácsonyi ajándékokat, építőkészleteket, társasjátékokat, Mindok, Albi, Alexander és Trefl asztali játékokat, valamint Ravensburger, Trefl és Dino kirakósokat, sőt még nem mindennapi ajándékokat is talál. Lepje meg gyermekét AvengersJégvarázsMinecraft, Fortnite, Kisvakond, Bing nyuszi vagy Mancs őrjárat licenc termékekkel. Cornette és Vienetta gyerek pizsamákat is kínálunk. Merítsen ihletet karácsonyi ajándék tippjeinkből.
Stránka 1 z 10Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX