Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Karácsonyi ajándékötletek gyerekeknek

A karácsonyt a családok manapság vallástól függetlenül a béke, a család és a szeretet ünnepeként ünneplik. A szerető szülők azonban minden évben hatalmas problémával találják szembe magukat - hogyan elégíthetnék ki gyerekeik igényeit anélkül, hogy személyes csődöt kellene jelenteniük?
Kínálatunkban praktikus, és csupán örömet szerző karácsonyi ajándékokat, építőkészleteket, társasjátékokat, Mindok, Albi, Alexander és Trefl asztali játékokat, valamint Ravensburger, Trefl és Dino kirakósokat, sőt még nem mindennapi ajándékokat is talál. Lepje meg gyermekét AvengersJégvarázsMinecraft, Fortnite, Kisvakond, Bing nyuszi vagy Mancs őrjárat licenc termékekkel. Cornette és Vienetta gyerek pizsamákat is kínálunk. Merítsen ihletet karácsonyi ajándék tippjeinkből.
Oldal 1 z 12Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX