Karácsonyi ajándékötletek kisgyerekeknek és óvodásoknak

A finommotoros készségek, a logika, a kreativitás és a fantázia fejlesztése rendkívül fontos óvodás korban. Ennek köszönhetően kínálatunkban olyan karácsonyi ajándékokat talál, mint például társasjátékok, asztali játékok óvodásoknak és fa játékok! Természetesen lányoknak és fiúknak szánt kreatív szetteket is talál, beleértve a közkedvelt gyurmákat is. Merkur, Playstix és HEXBUG építőkészleteket is értékesítünk. A szülők értékelni fogják a koncentráció, valamint a betűk és a számok tanulását támogató lenyűgöző oktató játékokat.

Egy egészen praktikus ajándékkal, iskolatáskával is hatalmas örömet szerezhet, amely a leendő elsősöknek gyakran a lehető legjobb ajándék! Jelenleg Minionok, Jégvarázs, Így neveld a sárkányodat, Minecraft licenc termékeket, dinoszauruszos motívummal, esetleg traktorral, csillogó lepkékkel, lovakkal díszített táskákat, valamint Herlitz, Oxybag, Hama, Bagmaster, Ergobag márkájú és egyéb iskolatáskákat talál kínálatunkban.
Stránka 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek