Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Karácsonyi ajándékötletek kisgyerekeknek és óvodásoknak

A finommotoros készségek, a logika, a kreativitás és a fantázia fejlesztése rendkívül fontos óvodás korban. Ennek köszönhetően kínálatunkban olyan karácsonyi ajándékokat talál, mint például társasjátékok, asztali játékok óvodásoknak és fa játékok! Természetesen lányoknak és fiúknak szánt kreatív szetteket is talál, beleértve a közkedvelt gyurmákat is. Merkur, Playstix és HEXBUG építőkészleteket is értékesítünk. A szülők értékelni fogják a koncentráció, valamint a betűk és a számok tanulását támogató lenyűgöző oktató játékokat.

Egy egészen praktikus ajándékkal, iskolatáskával is hatalmas örömet szerezhet, amely a leendő elsősöknek gyakran a lehető legjobb ajándék! Jelenleg Minionok, Jégvarázs, Így neveld a sárkányodat, Minecraft licenc termékeket, dinoszauruszos motívummal, esetleg traktorral, csillogó lepkékkel, lovakkal díszített táskákat, valamint Herlitz, Oxybag, Hama, Bagmaster, Ergobag márkájú és egyéb iskolatáskákat talál kínálatunkban.
Stránka 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX