Karácsonyi ajándékötletek tinédzsereknek és kamaszoknak

Otthon, kint, az ágyban vagy sportolás közben, az iskolában és a buliban is eredeti? A nálunk kapható karácsonyi ajándékokkal biztos lehet ebben! Gyerek ágyneműhuzatokkal és gyerek pizsamákkal készültünk. Kínálatunkban pénztárcákat és PopSocket telefontartókat is talál. A kreatív játékok kategóriában olyan ajándékok várnak Önre, mint például bonyolultabb motívumok festése homokfestéssel, esetleg különböző kreatív szettek. A megfelelően kiválasztott hátizsákkal pedig "cool" és "in" :-) ajándékkal lepheti meg gyermekét. További tippeket az Ajándékok tiniknek kategóriában talál.
Oldal 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX