Gyerek hátizsák Ergobag ease S - Dreamy

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Fond of Bags

Kapcsolódó termékek

Az Ergobag easy S gyerek hátizsák az óvodáskorú gyermekek számára készült, amelyet az óvodában és szabadidős kirándulások során használhatják. A hátizsák100% újrahasznosított PET palackokból készült (kb. 8,9 palack), a műanyag csatok nem tartalmaznak káros anyagokat, például ftalátokat. A

hátizsák térfogata 6 l. A hátizsákhoz tartozik még egy Kletties is, amely tépőzárral van rögzítve - tehát & nbsp; cserélhető. Ennek köszönhetően minden hátizsák egyedi lehet, a Kletties matricák megvásárolhatóak. A hátizsák puhított háttal és hevederekkel rendelkezik. Az állítható magasságú mellkaspánt kényelmesebbé teszi viseletet. A palackzseb a hátizsák belsejében található. A hátizsák egy fő rekesszel és egy kisebb az elülső zsebbel rendelkezik, pl. apró tárgyak számára.

A fényvisszaverő elemek rossz idő esetén is jó láthatóságot biztosítanak a gyermek számára. A hátizsák szövete impregnált, ami ellenállóvá teszi az esővel és a szennyeződésekkel szemben (1500 mm-es vízoszlop). A hátizsák súlya csak 270 g .

Súly: 270 g
Méretek: 30 x 18,5 x 13 & nbsp; cm
Térfogat: 6 l

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!