Gyerek hátizsák Ergobag ease L - Flashlight

Térfogat:10 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Fond of Bags
Az Ergobag easy L hátizsák az óvodáskorú gyermekek számára készült, amelyet az óvodában és szabadidős kirándulások során használhatják. A hátizsák 100% újrahasznosított PET palackokból készült (kb. 10,7 db palack), a műanyag csatok nem tartalmaznak káros anyagokat, például ftalátokat. A

hátizsák térfogata 10 l és elférnek benne az A4-es fomátumú füzetek is. A hátizsákhoz tartozik még egy Kletties is, amely tépőzárral van rögzítve - tehát & nbsp; cserélhető. Ennek köszönhetően minden hátizsák egyedi lehet, a Kletties matricák megvásárolhatóak. A hátizsák puhított háttal és hevederekkel rendelkezik. Az állítható magasságú mellkaspánt kényelmesebbé teszi viseletet. A palackzseb a hátizsák belsejében található. A hátizsák egy fő rekesszel és egy kisebb az elülső zsebbel rendelkezik, pl. apró tárgyak számára.

A fényvisszaverő elemek rossz idő esetén is jó láthatóságot biztosítanak a gyermek számára. A hátizsák szövete impregnált, ami ellenállóvá teszi az esővel és a szennyeződésekkel szemben (1500 mm-es vízoszlop). A hátizsák súlya csak 370 g.

Súly: 370 g
Méretek: 32 x 22 x 15,5 & nbsp; cm
Térfogat: 10 l

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.