Autós napellenző Are We there yet?

A termék kódja:PX-377752

Gyurmatábla A4
Raktáron
Kétdarabos autós napellenző szett szép kutya motívummal. Védi a gyerekeket a napsugaraktól és közben még szórakoztat is. Tapadókorongok segítségével illeszthető az oldalsó ablakokra. Nedves kendővel tisztítható. A csomag két napellenzőt tartalmaz, más-más képekkel.

Méretek: 44 x 35 cm
Anyag: poliészter

2 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.