Pexeso Princess 48 kártya

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Vannak hercegnők barátok? Ez nagyon jó. És mi van, ha minden hercegnője kétszer van! Ez csak egy mesebeli hercegnő memóriajátékkal történhet meg. A Disney mesék legszebb hősnői képekből fogják nézni, hogyan játszják a gyerekek emlékezetüket, érzéküket és a koncentráció művészetét játék közben. A memóriajáték a Disney hercegnővel Csehországban készült szilárd kartonból, amely ellenáll a gyakori játéknak.
A csomag tartalma: 48 szilárd kártya. 2 - 6 játékos számára, időtartama - 20 perc.
A csomag méretei: 12 x 18 x 4 cm.
4 éves kortól alkalmas gyermekek számára.