Mackó alváshoz 32 cm, rózsaszín plüss, fénnyel és hanggal, elemes 12 h+

Gyártó:Teddies
Anyag:Plüss
Minden kisgyerek szeret a kedvenc állatkájával elaludni, amelyhez hozzábújhat és biztonságban érezheti magát vele. Ez a Mackó alváshoz pont megfelel erre. Csak nyomja meg varázserejű hasát és a gyerekszoba azonnal az álmok birodalmává válik. A Mackó színes csillagos égboltot vetít a mennyezetre, és 4 nyugtató altatódalt játszik. Puha, lágy, csábít az öleléshez. A Mackóval a gyerekek könnyen elalszanak és egész éjszaka nyugodtak maradnak.
Mackó mérete: 32 cm
A doboz mérete: 36 x 25,5 x 16 cm
12 hónapos kortól alkalmas

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?