Herlitz iskolatáskák és hátizsákok macskák

A német gyártó kínálatában megtalálhatók a Smart, Loop, Ultralight, Midi és Flexi iskolatáskák, a SoftLight iskolatáskák elsősök számára, a nagyobb termetű diákoknak szánt SoftFlex iskolatáskák, az elsősöknek szánt  be.bag Airgo, valamint az újrahasznosított PET palackokból készült Ultimate 3. osztályos tanulóknak és a diákoknak szánt be.bag termékcsalád. Mindegyik táska állítható vállpántokkal, minőségi, párnázott hátrésszel és fényvisszaverő részletekkel rendelkezik.
A legkeresettebb Herlitz Loop (950 g), a tavalyi év sikeres újdonsága, az Ultraligh, amely súlya csupán 730 g, valamint a Herlitz Smart (900 g) termékcsaládok kis termetű gyermekeknek ajánlottak. A Herlitz Midi modellek a legtöbb gyermeknek megfelelőek, kisebb termetű gyermekeknek szintén alkalmasak. Állítható pántokkal, mágneses csattal rendelkeznek, oldalsó zsebeik cipzárral zárhatóak. Az említett Midi, Smart és Loop modell önállóan vagy szettben is megvásárolhatóak.
A be.bag Airgo termékcsalád táskái merev falúak, érdekes megjelenésükkel tűnnek ki a többi táska közül.

ÚJDONSÁG 2022: FiloLight egy Herlizt iskolatáska első osztályosok számára, új megoldással a szélesebb vállú gyermekek vállpántjainak rögzítésére. A Herlitz 2022 iskolatáskák összes típusának áttekintése.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
macskák
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek