Herlitz SoftLight hátizsákok

A 2021-es év újdonsága - a Herlitz SoftLight iskolatáska a Softflex modellre épül, azonban könnyebb, súlya csupán 900 g, közepes termetű elsősöknek javasoljuk. Olyan iskolatáskáról van szó, amely alja tartós, egy cipzáras fő kamrát és ergonomikus kialakítású hátrészt kínál, amelyen látható a precíz német kidolgozás. A két tépőzáras matrica biztosan örömöt szerez a gyerekeknek. A gyártásnál Oralite fényvisszaverő anyagot használnak.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek