Herlitz Loop iskolatáskák

A Loop termékcsalád a Herlitz gyártó 2017-es újdonsága. Az iskolatáskák tömege mindössze 890 gramm, ennek köszönhetően a kisebb termetű gyermekek számára tökéletes választás. A Herlitz Smart modellektől gömbölyded formájukban, modernebb megjelenésükben különböznek. Aljuk műanyag, oldalzsebeiket gumiszalag húzza össze. Kínálatunkban megtalálhatóak önállóan vagy négyrészes szettben tolltartóval, hengeres tolltartóval és tornazsákkal együtt. Webshopunkban iskolaszerek széles választékát találja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek