Herlitz iskolatáskák és hátizsákok

A német gyártó kínálatában megtalálhatók a Smart, Loop, Ultralight, Midi és Flexi iskolatáskák, a SoftLight iskolatáskák elsősök számára, a nagyobb termetű diákoknak szánt SoftFlex iskolatáskák, az elsősöknek szánt  be.bag Airgo és Bliss hátizsákok, valamint az újrahasznosított PET palackokból készült Ultimate 3. osztályos tanulóknak és a diákoknak szánt be.bag termékcsalád. Mindegyik táska állítható vállpántokkal, minőségi, párnázott hátrésszel és fényvisszaverő részletekkel rendelkezik.
A legkeresettebb Herlitz Loop (950 g), a tavalyi év sikeres újdonsága, az Ultraligh, amely súlya csupán 730 g, valamint a Herlitz Smart (900 g) termékcsaládok kis termetű gyermekeknek ajánlottak. A Herlitz Midi modellek a legtöbb gyermeknek megfelelőek, kisebb termetű gyermekeknek szintén alkalmasak. Állítható pántokkal, mágneses csattal rendelkeznek, oldalsó zsebeik cipzárral zárhatóak. Az említett Midi, Smart és Loop modell önállóan vagy szettben is megvásárolhatóak.
A be.bag Airgo termékcsalád táskái merev falúak, érdekes megjelenésükkel tűnnek ki a többi táska közül. A Herlitz Bliss modellek vállpántjainak magassága háromfokozatú rendszerrel állítható, cipzárral zárhatóak.
ÚJDONSÁG 2021 - az elsősöknek szánt SoftLight modell a SoftFlex modellre épül, csodásan illeszkedik, kedvezőbb áron kapható (ugyanis nem rendelkezik állítható hátrendszerrel és derékövvel).
Herlitz 2021 kollekció - áttekinthető összehasonlítást kínálunk az elsősöknek szánt iskolatáskákról.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 5Következő
Herlitz Midi Motocross iskolatáska
27014 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek