Herlitz Smart iskolatáskák

A Herlitz Smart termékcsalád modelljeit kifejezetten a kisebb termetű elsősök számára fejlesztették ki. Ennek megfelelően tömegük alacsony, mindössze 860 gramm, vállpántjaik pedig egymáshoz közel találhatóak. A táskák már megjelenésükben is könnyűek, mégis standard felszereléssel rendelkeznek, azaz két oldalzsebbel, egy elülső zsebbel és egy főrekesszel, melyben állítható válaszfal található. Önállóan vagy szettben – tolltartóval együtt – is kaphatóak. A kínálatban a közkedvelt Herlitz Loop termékcsalád, valamint a tavalyi év újdonsága, az Ultralight is megtalálható.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek