Herlitz Smart iskolatáskák

A Herlitz Smart termékcsalád modelljeit kifejezetten a kisebb termetű elsősök számára fejlesztették ki. Ennek megfelelően tömegük alacsony, mindössze 860 gramm, vállpántjaik pedig egymáshoz közel találhatóak. A táskák már megjelenésükben is könnyűek, mégis standard felszereléssel rendelkeznek, azaz két oldalzsebbel, egy elülső zsebbel és egy főrekesszel, melyben állítható válaszfal található. A kínálatban a közkedvelt Herlitz Loop termékcsalád, valamint a tavalyi év újdonsága, az Ultralight is megtalálható.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX