Herlitz be.bag hátizsákok

A Herlitz be.bag termékcsalád a Herlitz márka stílusos iskolai hátizsákjait foglalja magába. A be.bag airgo modellek merev falú, stabil, kétrekeszes táskák alsó tagozatosoknak. Az állítható magasságú vállpántoknak és mellkaspántnak köszönhetően a táska mindig a gyermek aktuális méretéhez igazítható. Az idősebb diákoknak a gyártó kétkamrás hátizsákokkal kedveskedik, amelyek vállpántjai és deréköve egyaránt állíthatók: a be.bag beat modell különlegessége a tágas elülső zseb, míg a cube modell kicsit kisebb és összességében könnyebb kialakítású iskolataskák.

A Herlitz az általános iskola felső tagozatosainak be.adventurer hátizsákokat is kínál, ezen felül a kínálatban az idősebb diákoknak szánt be.active és be.ready termékcsaládok is megtalálhatók. Lélegző és párnázott ergonómikus kialakítású hátrésszel, valamint fényvisszaverő elemekkel díszített állítható vállpántokkal ellátottak, amelyek anatómiai formázásúak és puha párnázással kiegészítettek. Minden diák számára megfelelő választás!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek