Hátizsák SPIRIT Teenager 01

Szélesség:32 cm
Magasság:45 cm
Gyártó:Spirit
Ön egy személyre szabott, könnyű szabadidős hátizsákot keres a tinik számára?

Vessen egy pillantást a Teenager hátizsák modellekre. Számos modern kialakítással rendelkeznek és mindenki számára lehetőséget ad a saját stílus megválasztására.
A hátizsák állítható, behúzható szalagokkal rendelkezik és tetszetős  mintanyomással van ellátva.
Egyszerű, könnyű, megerősített hátfallal és állítható vállpánttal rendelkezik. Az egyik fő rekesz az elülső zsebével/zsebekkel együtt rengeteg tárhelyet kínál. Az oldalán még két rugalmas zseb található.

Méret: 45 x 28 x 17 cm
Súly: 450 g