Egészéges kulacs SHAKER rozsaszín 0,7l

A termék kódja:P070507
Gyártó:R+B Medilek

Kapcsolódó termékek

Italos palack és shaker egyben. Az R&B Mědílek márka shaker egy italos palack és egy shaker kombinációját tartalmazza, amelyet hideg és meleg italok készítésére használnak. Ideális ízesített víz, matcha tea, jeges kávé és sportitalok egyszerű elkészítéséhez. Az üveget egyszerűen shakerré alakíthatod, ha a palack fedelébe szűrőt teszel (a szűrőt a csomag tartalmazza).

Az egészséges shaker palack mosogatógépbe és hűtőbe is alkalmas, köszönhetően a a felhasznált anyag, tökéletesen tömít és tartalmaz mérleget. A shaker térfogata 700 ml, teljes magassága 23 cm, átmérője 7,5 cm, súlya mindössze 85 g, többféle színváltozatban kapható . A többi egészséges palackhoz hasonlóan ez a shaker is ártalmatlan anyagból készült, amelyet orvosi és gyógyszerészeti célokra is használnak.

Az egészséges palackok előnyei:
  • ftalátok, lágyítók, BPA nélkül
  • szagok és penész nélkül
  • egyszerű karbantartás
  • Eredeti dizájn és széles választék
  • hosszú élettartam a pótalkatrészeknek köszönhetően
Gyártó: R&B Mědílek