Boll Eagle 24 l Basalt hátizsák

Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Boll
A fiúk és lányok számára egyaránt alkalmas többfunkciós túra hátizsák ideális az egész napos kirándulásokra vagy sporteseményekre felnőtteknek és idősebb gyerekeknek is. A táska alkalmas továbbá felső osztályos általános iskolás diákok részére .  A két zseb 24 literes térfogatot kínál, minőségi ergonomikus háti rendszerrel rendelkezik és egy biztonsági zsebbel az értékeknek.
A Boll hátizsák biztosítja a kényelmes viselést, a hát stabilitását terepen és segít megőrizni viselője hátának az egészségét.  A WR kezelés biztosítja a víz taszítását és természetesen állítható mellkasi pántokkal és könnyített csípőpántokkal is el van látva. A vállpántok ergonomikusan vannak megformálva és nem hiányoznak a szükséges fényvisszaverő elemek elölről és hátulról sem. Az AIR-flux háti rendszer biztosítja a levegő megfelelő ventillációját. A hegyekben a viselője értékelni fogja a számos kompressziós pántot és rögzítő hevedert. A hátizsák 140 cm-es magasságtól alkalmas viselésre.

Leírás:
  • Fő rekesz és elülső 3D-s zseb minőségi cipzárral
  • praktikus biztonsági zseb az értékeknek
  • fő rekesz, hálós cipzáras zsebbel
  • sok biztonsági fényvisszaverő elem elöl és hátul
  • ergonómiailag tervezett vállpántok
  • mellkasi és könnyített csípő pántok
  • lágyan párnázott és megerősített hátlap az egészséges viselésért
  • AIR-flux levegős háti rendszer

Méretek: 48 x 30 x 18 cm
Súly: 760 g
Térfogat: 24 l

Gyártó: Boll

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!